Foto týdne

Vtip týdne

"Hajný postřelil chlapa. Celá kauza se dostala až k soudu. Předseda senátu vyslechl nejprve hajného. Hajný: "Pane předsedo, bylo to jako normálně. Jdu po lese, slyším kukačku, tak jsem po ní bouch. No jak jsem měl tušit, že je to Koktavej Ferda". Ferda: "Papapane přředssedo, tototo bybyloo ttak. Jájá jssem šššššššel dododo leesssa s tou Mamarušškkou. Zazaved ssem jiji dodo kkkřřoví a susundal jssem jí kkakalhotky. Papakk jíjí popovíddám: Mamarušškko, tyty máš tatak krásssnou kukukukuku .... a vvttom jsssem jíjí dodostal.""
...

Anketa

A co nějaké novorční předsevzetí?:

Náš zájezdní hostinec má k potěše ducha i těla otevřeno denně
od 11 do 23 hodin.

Novinky v hospodě

Jídelní lístek
Každý den se můžete podívat co pro Vás naši kouzelníci připravili a na co se můžete těšit.

Dětský koutek
V rámci zkvalitnění služeb byl zprovozněn dětský koutek a v podstatě celá jedna místnost je určena Vašim nejmenším. Jedná se o tzv. včelín samozřejmě nekuřácký prostor, který je přístupný buď z hostince nebo i z pivovarského dvora anóbrž zahrádky.

Venkovní posezení
Část pivovarského dvora byla vyčleněna pro účely venkovního posezení hostince. V klidu od ruchu silnic obklopeni pivovarským industriálem si můžete vychutnat nějaké to pivo či něco jiného.

Internet
V rámci celého hostince včetně zahrádky, strojovny či humna funguje bezdrátový internet. Proč pracovat v kanceláři, když můžete u piva? Bohužel však u nás nenaleznete WIFI FREE, ale pouze připojení k internetu zdarma.

Stravenky
Zájezdní hostinec nabízí možnost příjmu stravenek Sodexo a Accor - Ticket Restaurant. Přijďte k nám utratit Vaše stravenky než Vám propadnou a nebo než budou zrušeny. Na stravenky nevracíme.

Virtuální prohlídka
Kdo ještě neviděl interiéry zájezdního hostince Černokosteleckého pivováru může si je prohlédnout : virtuální prohlídka.

Vaše ošatka

Vaše ošatka je prázdná.

0 položek 0,00Kč

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

www.lunchtime.cz

Překlad/Translate

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish