Mezi krkovičky pro špekatý i maličký

V předprsí svátku našeho pivovarského patrona svatého Václava se uctivě rozloučíme s létem tím, že si doplníme zásoby podkožního tuku na zimu pěkně prorostlou krkovičkou! Po vyprošťující gulášovce Vám nabídneme závitek plněný uzeným sýrem, slaninkou a rajčátkem s brkaší a hrubozrnnou hořčicí, pivovarskou baštu z uzené a pečené krkovice s variací zelí a knedlů či stejka naloženého v česneku a rozmarýnu položeného na kovbojských fazolích prohozených cibulkou a čili papričkama. Jinak klasika svíce, vejpečky, žebra, guláš, smažák, tatarák, saláty, ribeye, šnycl a fógl. Na čepu budou naše Černá svině, Vycpaná vydra, Zábřezňák a malinový witbier!
 
Pivovarský kalendář v prodeji! Jukněte na www.pivovarskykalendar.cz
 
Pochodoběh - poslední info. 
Vážení pivoběžci a pivoběžky! Nyní máme zhruba 82 manšaftů - ZDE a ZDE, letos budou dva druhy sudů, protože našich modrých máme málo. Jednak budou ty naše tradiční a v nich bude Nymburk 11% - sud má rozměry v průměru 25cm a výšku 45cm. Druhý typ bude Primátor 11% a ten bude mít rozměry v průměru 28cm a výšku 36cm. Tak s tím nějak počítejte, aby se Vám vešly do krosen! Domnívám se, že nebudeme schopní v sobotu ráno rozdělovat sudy podle zájmu, to bychom startovali do jedenácti. Prosím o úhradu plateb, kdo ještě nestihl, díky. A dejte mi vědět jestli někdo bude potřebovat místa na stan či tak podobně. V příloze jsou detailní popisy tratí, mapa krátká ZDE a dlouhá ZDE. Udělali jsme malinké změny tratí, abyste taky užili trochu přírody. Ještě jednou upozorňujeme pro nerozhodné, že můžete začít dlouhou trať a na libovolném stanovišti nahlásit, že už se necítíte a dojdete krátkou. Klasifikovaní samozřejmě budete za krátkou. Poslední ročníky nám ukázaly, že je třeba sankcionovat vomitus při dopíjení piva v pivovaru jakožto posledním stanovišti. Každý komu vypadne něco z obličeje v posledním stanovišti, tak bude jeho tým pokutován 5 minutama navíc. 
 
A ještě ohlasy VYKULENÍ
Ohlasy od Pivníků ZDE, od Míry ze stare-lahve.cz ZDE, fotky od Malakina ZDE, od pana kolegy Juránka ZDE a naše ZDE. V krámku máme nové etikety Plzeňáka, Vídeňáka, Mnichováka a Kosteláka, dále tácky Plzeňáka, Vídeňáka, Mnichováka a Kosteláka, růžová mikina sviňsky růžová dámská ZDE, dámské tričko černé svině ZDE, polokošile černá svině oboupohlavní ZDE, dále nové sklenice na bílou svini ZDE a ušáky černé svině ZDE
 
Byla jsem objednaná ke gynekologovi na prohlídku. Nečekaně sestřička volala, že jsem byla přesunuta na ten den ráno v 9.30hod. Jelikož cesta tam trvá 35 minut, opravdu jsem neměla moc času nazbyt. Jako většina žen v těchto případech, i já si velmi potrpím na hygienu při takovýchto návštěvách, ale bylo jasné, že dnes ráno nebudu mít šanci. Rychle jsem vběhla do koupelny, strhla pyžamo ze sebe, namočila ručník, co ležel vedle umyvadla, umyla jsem se jím tam dole, aby jsem byla tak nějak prezentovatelná, hodila ručník do špinavého prádla, hodila něco na sebe a utíkala k autu. V čekárně jsem byla jen pár minut, když mě zavolali dovnitř. Jak to už bývá, vyhupla jsem na stůl, otočila tvář na druhu stranu místnosti a předstírala, že jsem někde jinde. Proto mě trochu překvapilo, když gynekolog pronesl: "Dnes jsme si dali na sobě extra záležet, že ano?" Neodpověděla jsem. Zbytek dne proběhl jako vždy. Když přišla moje 7-roční dcera ze školy, tak šla do koupelny a ptá se: "Mami, kde je můj ručník?" Říkám jí: "Je ve špinavém prádle, vezmi si ze šuplíku čistý." Ona na to: "Ne, potřebuji ten, co tu byl dnes ráno - schovala jsem si do něj všechny svoje třpytky!!!"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate