Zabíjačkové hody

Ták jsme pro Vás rozebrali čuníka na prvočinitele! A co všechno budeme z prasátka podávat? To máte: vyšlehanou prdelačku s kroupama, pivovarskou tláču, opečený jitrničky a jelítka se salátem z kysaného zelí a V.B., rozpečený světlý žemlový prejt, ovárek ze srdíček, jazyku a kolen, zabíjačkový guláš z jatýrek, plecka a jazyku s H.K., vejpečky se špenátem a B.K., bůčková žebra pečená na Černé svini či pivovarská klasika jako svíčková, tatarák, šnycl, smažák, fógl, krůtí prso, stejky a saláty. Pod obručí Černá svině, Vycpaná vydra, jihlavskej ježura, dobrušskej Rampušák a cvikovská dešťovka. A nezapomeňte, že na svatýho Marcela leze zima do těla a proto zalezme raději do hospody!
 
Zavedený zájezdní hostinec pivovaru v Kostelci na Černými lesy přijme hlavního kuchaře za výhodných platových podmínek, bližší info na 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
 
Kalendárium 2016
12/3 - Patnácté výročí pivováru a den otevřených dveří
7/5 - 2. ročník pivovarského terénního běhu Černokostelecká desítka
21/5 - 5. ročník černokosteleckého Vysmolení
28/5 - tradiční Keramický den
25/6 - 18. Černokostelecký Paďour - více ZDE
9/7 - 2. ročník smíšeného koloběhu dvojic
6/8 - Memoriál Vladimíra Černohorského - štafetový běh z Únětic do Kostelce
10/9 - 13. ročník černokosteleckého Vykulení
24/9 - 3. ročník Pochodoběhu pivovarských kvjetoborců
5/11 - 3. ročník pivovarského terénního běhu Černokostelecká dvanáctka
 
Zázrak s toaletním papírem.
P​rávě jsem se vysprchovala, stála nahá před zrcadlem a stěžovala si manželovi že mám příliš malá prsa. Místo toho, aby mi jako obvykle řekl že to není pravda, překvapivě přišel s návrhem. "Pokud chceš aby se ti zvětšila prsa, vezmi kus toaletního papíru a pár sekund se jím mezi nimi tři." Rozhodnuta zkusit cokoli, utrhla jsem kus toaletního papíru a stoje před zrcadlem, třela jsem se jím mezi prsy... "Jak dlouho to mám dělat?" zeptala jsem se. "Zvětší se ti během několika let," odpověděl manžel. Přestala jsem, "Skutečně si myslíš, že když se budu třít toaletním papírem mezi prsy, za několik let se mi zvětší?" Bez zaváhání odpověděl, "Na tvoji prdel to účinkovalo", ne?" Manžel je stále naživu a po dlouhodobé terapii snad bude opět schopen chodit.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate