Je libo řízek nebo schnitzel či steak anebo snad rezeň?

Tak se nám poprvé ochladilo a všichni kolem nás dostali rýmičku. U vejčepu máme teplo a k tomu ještě řízky, tak hurá do piváče! Nasmažíme Vám vepřovej kotlet, kuřecí Cordon bleu, kančí v ořechové strouhance, hovězí stejk, krůtí v bylinkové strouhance či snad vegetariánskou smažku. Nebo pivovarská klasika jako guláš, výpečky, hovězí na houbách, žebra, kolena, tatarák, husička a saláty! Na čepu slavná Černá svině, Bílá svině, Vycpaná vydra a od sousedů frýdlantská IPA či cvikovská dešťovka. A jak říká víkendová pranostika: "Do svatého Lukáše ruce kde chceš měj, ale po něm je na ňadra schovej!"
 
Černokostelecká dvanáctka II.
Vážení běžci, chodci a športovci! Díky organizačním změnám jsme byli nuceni přesunout termín Černokostelecké dvanáctky na 21/11/2015. Doufáme, že se Vám bude nový termín zamlouvat. Zakončíme krásně podzimně sezónu, trasa povede tak aby to nebylo ouplný bláto. Tak se přihlašujte ZDE. Jinak všechny organizační záležitosti zůstávají, platba 50,- předem a 100,- na místě, hodnotné ceny, dobrej dlabanec a místní pivo v cíli. Více na facebooku ZDE nebo na našich stránkách ZDE
 
Černokostelecká drbna přinesla článek o účastí dvou našich manšaftů na mistrovství České republiky v horském ultramaratonu dvojic - ZDE.
 
A vězte, že Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate